en | lt
Įgarsinimo ir evakuacinių pranešimų sistemos

BOSCH turi daugiau nei 100 metų patirtį gaminant ir konstruojant akustines sistemas ir tai pagrįstai leidžia jam vadintis Įgarsinimo (PA) ir Evakuacinių Pranešimų  Sistemų (EVAC) lyderiu. Įmonė pasauliniu mastu yra žinoma ir pripažinta dėl savo gaminių aukštos technologijos, stilingo dizaino ir kartu patogaus naudojimo.

BOSCH siūlo tris PA ir EVAC sistemas:

PLENA – pritaikoma bet kuriame mažame ar vidutinio dydžio objekte.  Tai multizoninė sistema su galimybe transliuoti foninę muziką, skaitmeninis pranešimų saugojimas, automatizuotas valdymas ir, be abejo, atitikimas Europiniams EN 54‑16 and EN60849 saugos standartams.  Plačiau:

PAVIRO – unikali, aukščiausios garso kokybės skaitmeninė sistema, atitinkanti EN 54‑16 reikalavimus. Dėl naudojamo 24-bitų garso apdorojimo procesoriaus ir DAC keitiklių bei triukšmo slopintuvų ji užtikrina profesionaliai garso įrangai keliamus reikalavimus. Tai labai lanksčios architektūros sistema, skirta biurų pastatams, oro uostams, vidutinio dydžio viešbučiams, gamykloms, mokykloms, prekybos centrams. Plačiau:

PRASIDEO – virš 6000 instaliuotų sistemų visame pasaulyje. Tai geriausias aukščiausios klasės PA ir EVAC sprendimas. Idealus pasirinkimas, kai reikia įgarsinti dideles erdves ir vienu metu transliuoti muziką ar skirtingus pranešimus daugeliui žmonių. Veikimo universalumas, absoliutus garso aiškumas ir puiki kokybė. Plačiau:

 
Visos teisės saugomos © 2023 Visorių g. 6-74, LT-08300, Vilnius, info@ops.lt
e-sprendimas: infoPoint.lt