en | lt
FARFISA iškvietimo blokai

 

 Farfisa

 

Mody serijaMODY FARFISA

Šios serijos telefonspynių iškvietimo blokai tinka daugeliui montavimo variantų. Jie pagaminti iš štampuoto aliuminio, mygtukai iš nerūdijančio plieno. Pagrindiniai šios sistemos elementai - videokameros, įvairūs moduliai, potinkinės ir virštinkinės dėžutės, pokalbio blokai. Juos galima montuoti vienoje ar keliose eilutėse. Naudojama analoginėse ir skaitmeninėse sistemose.

Profilo serija

Gali būti trys telefonspynių variantai - pasikalbėjimo ( garso telefonspynė ), PROFILO FARFISA video pasikalbėjimo ( vaizdo telefonspynė ) arba kombinuotas – audio ir video pasikalbėjimo įrenginys (garso ir vaizdo telefonspynė). Iškvietimo blokų priekinė dalis pagaminta iš aliuminio, o mygtukai iš nerūdijančio plieno. Vardui ar buto numeriui užrašyti numatyti balti laukeliai, kurie apšviečiami žalia šviesele. Dėl patogių matmenų blokai puikiai tinka montavimui ant stulpo prie automatinių vartų. Mygtukai gali būti vienoje ar dvejose vertikaliose eilėse, Blokų komplektas susideda iš videokameros ir integruoto pasikalbėjimo modulio, potinkinės dėžutės, ir papildomos įrangos. Naudojama analoginėse, DUO skaitmeninėje ir kitose skaitmeninėse sistemose.

Matrix serijaMATRIX FARFISA

Antivandalinis telefonspynių iškvietimo blokas su nerūdijančio plieno mygtukais ir moduliais. Pasižymi atsparumu laužimui, vandeniui, smūgiams, kas  garantuojama saugos klase IP45, IK09. Galimi garso ir vaizdo sistemų variantai. Bloko užrašai apšviečiami šviesos diodų žalia šviesele.  Susideda iš štampuoto aliuminio rėmelių, stogelių, potinkinių dėžučių. Viename modulyje gali būti integruotas mygtukas, pokalbio blokas, videokamera. Naudojama analoginėse, DUO skaitmeninėje ir kitose skaitmeninėse sistemose.

Agora serija

Elegantiška ir tvirta telefonspynių iškvietimo panelių serija, vaizdo ir garso sistemoms. Ypatingai plonas ir kompaAGORA FARFISAktiškas panelės profilis, lengvas virštinkinis montavimas, taigi mažiau darbo ir laiko instaliavimui. Vardo lentelė apšviesta originalia mėlyna spalva. Vaizdo sistemoms naudojama 4+1 jungimo schema, o garso sistemoms 1+1 jungimo schema. Ypač patogus 1-4 abonentų sistemoms.

 


 

 
Visos teisės saugomos © 2023 Visorių g. 6-74, LT-08300, Vilnius, info@ops.lt
e-sprendimas: infoPoint.lt