en | lt
FARFISA monitoriai

 Farfisa

 

 

EchosECHOS monitorius

Šios serijos telefonspynių monitoriai yra tik spalvoto vaizdo LCD 3,5“, ekrano kampas reguliuojamas apie horizontalią ašį. Monitorius yra be ragelio – mikrofonas ir telefonas įmontuoti pačiame monitoriuje. Yra durų atidarymo mygtukas, vaizdo įjungimo ir išjungimo, skambėjimo, garso ir vaizdo ryškumo reguliavimo, tarpusavio pasikalbėjimo ir papildomų funkcijų mygtukai. Yra galimybė montuoti ant stalo. Naudojamas analoginėse ir skaitmeninėse telefonspynių sistemose.

CompactCOMPACT monitorius

Spalvoto ir nespalvoto vaizdo telefonspynių  monitorius,  jungimas su koaksialiniu kabeliu (arba 4+1 sistema be koaksialinio kabelio), 4 colių plokščias ekranas. Su 3 mygtukais -  durų atidarymui, vaizdo įjungimui / išjungimui ir papildomai funkcijai.  Skaitmeninėms telefonspynių sistemoms šios serijos monitoriai turi integruotą dešifratorių. Galima naudoti ir skaitmeninėse telefonspynių sistemose.

Studio

Spalvoto arba nespalvoto vaizdo telefonspynių monitorius su 4“ LCD ekranu. Susideda iš monitoriaus ir atskiro STUDIO monitoriusragelio. Galima montuoti ant sienos arba  pastatyti ant stalo. Gali būti pajungiamas koaksialiniu arba vytos poros kabeliu. Monitoriuje gali būti integruota vaizdo atmintis, kuri atkuria iki 32 nespalvotų nuotraukų. Šį monitorių galima prijungti prie bet kurio iškvietimo bloko. Skaitmeninėms telefonspynių sistemoms šios serijos monitoriai turi integruotą dešifratorių.

MyLogic

Vaizdo telefonspynių monitorius liečiamu ekranu; monitoriaus dydis 4,3"; pritaikytas DUO skaitmeninei telefonspynių sistemai (pajungimas MyLogic monitoriustik dviem laidais); papildomos funkcijos: datos ir laiko nustatymas, elektroniniai priminimo lapeliai, atminties sistema, video atmintis, tarpusavio pokalbis, galimybė susirašinėti tarp vidinių telefonspynių monitorių; galimybė įkelti nuotraukas ir jas naudoti kaip ekrano užsklandą, gautų ir praleistų skambučių įrašai.

Project 

Spalvoto arba nespalvoto vaizdo 4“ LCD vaizdo telefonspynių monitorius. Spalvoto vaizdo telefonspynės monitorius suderinamas PROJECT monitorius  su nespalvota kamera. Turi 2 mygtukus, pirmas skirtas  durų atidarymui, antras - videokameros iškvietimui. Yra vietos 6-iems papildomiems mygtukams. Skaitmeninėms telefonspynių sistemoms šios serijos monitoriai turi integruotą dešifratorių. Naudojamas analoginėse ir skaitmeninėse telefonspynių sistemose.

Exhito 

Spalvoto  ar nespalvoto vaizdo LCD telefonspynių monitorius. Tinka paprastoms telefonspynių sistemoms, 4+1 sistemai ir skaitmeninei FN4000, EXHITO monitoriuspasirinkus atitinkamą monitoriaus laikiklį. Turi 7  mygtukus - automatiniam įjungimui, durų atidarymui ir likę papildomoms funkcijoms, priklausomai nuo naudojamos technologijos.

 

 
Visos teisės saugomos © 2023 Visorių g. 6-74, LT-08300, Vilnius, info@ops.lt
e-sprendimas: infoPoint.lt