en | lt
Titulinis

                                                   

UAB „OPS“ viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo verslą turto apsaugos signalizacijos sistemų srityje. Įmonė įregistruota 1991 m. Veikla prasidėjo nuo signalizacijos prietaisų konstravimo ir gamybos,  apsauginės signalizacijos ir priešgaisrinės signalizacijos projektavimo ir įrengimo. 

Per dvidešimt metų pilnai įsisavintos visos elektroninės turto apsaugos signalizacijos sistemos -  apsaugos signalizacijos sistemos, teritorijų perimetro apsaugos signalizacijos sistemos, priešgaisrinės signalizacijos sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, praėjimo kontrolės sistemos, pasikalbėjimo įrenginiai, telefonspynės, nuotolinio valdymo sistemos, namų automatikos sistemos, dujų nuotekio signalizacija, automobilių atpažinimo ir kontrolės sistemos, įgarsinimo sistemos. Taip pat telekomunikacijų sistemos – kompiuteriniai tinklai, radijomodeminis ir optinis ryšys, informacijos perdavimo, inžinerinių sistemų valdymo ir automatikos sistemos.  

Išvardintose srityse teikiame visas paslaugas, reikalingas vartotojui - ruošiame projektus, atliekame instaliavimo darbus, konsultuojame, vykdome techninę priežiūrą. Taip pat savo klientams ir sistemų instaliuotojams tiekiame ir parduodame visų išvardintų sistemų įrangą, kurią pageidaujantys gali pamatyti mūsų prekybos salone Vilniuje, Visorių g. 6.

Savo paslaugas teikiame individualiems klientams,  smulkiam bei stambiam verslui ir valstybinėm įmonėm. Tinkamą techninių sprendimų pasirinkimą ir įdiegimą mums garantuoja aukšta specialistų kvalifikacija ir ilgametė patirtis. Projektų ir darbų vadovai yra baigę aukštuosius mokslus, turi kvalifikacijos atestatus, dauguma dirba įmonėje nuo jos įsikūrimo.
Turime  visus kvalifikaciją patvirtinančius atestatus ir licencijas  reikalingus specialiųjų darbų vykdymui – Valstybinės energetikos inspekcijos atestatas leidžia įmonei dirbti aukštos įtampos elektros įrenginiuose, jau nuo 1997m imonė turi Aplinkos ministerijos atestatą suteikiantį teisę vykdyti projektavimo  ir įrengimo darbus ypatingos svarbos objektuose.  Nuo 2005m  išduota PAGD licencija leidžia kvalifikuotai aptarnauti gaisro signalizacijos sistemas.


 
Visos teisės saugomos © 2023 Visorių g. 6-74, LT-08300, Vilnius, info@ops.lt
e-sprendimas: infoPoint.lt